Nie da się ukryć, że stworzenie odpowiedniej stylizacji na randkę to swojego rodzaju wyzwanie, przed którym z czasem staje każda kobieta. Jaki jest klucz do sukcesu? O tuż strój na randkę powinien być dość szykowny, podkreślać atuty, a jednocześnie nie być nachalny. Z pewnością najczęściej wybór pada na sukienkę. Niewątpliwie to właśnie ten rodzaj odzieży definiuje kobiecość. Pozostaje natomiast jeszcze wybór samej sukienki na randkę! Postawić na klasykę, czy może nutkę ekstrawagancji? Powinno być skromnie, czy przeciwnie? Budzi się sporo dylematów, dlatego podpowiadamy, jak dokonać dobrego wyboru kreacji na randkę!

Udana randkowa stylizacja!

Tworząc stylizację na randkę należy uwzględnić miejsce spotkania oraz własny komfort. Co, do zasady im bardziej ekskluzywne miejsce spotkania, tym również kreacja powinna być bardziej szykowna. Stawiając na sukienkę należy uwzględnić między innymi warunki swojej sylwetki. Oznacza to, że dobiera się jej fason tak, aby zaakcentować atuty sylwetki, a nieco zatuszować ewentualne mankamenty. To klucz do tego, by zapewnić sobie schludną i atrakcyjną prezencję. Z pewnością nie należy przesadzać z frywolnością kreacji. Prowokacyjny strój może być źle odebrany!

Wybór sukienki na randkę

Mała czarna! Klasyka zawsze jest dobrym i dość bezpiecznym wyborem. Wszytko pod warunkiem odpowiedniego wyboru jej fasonu. Należy zwrócić uwagę na jej dopasowanie do sylwetki, jak również to, aby nie była zbyt wyzywająca. Aktualnie do modnych propozycji należą czarne sukienki z tiulowymi rękawkami i przekładanym dekoltem. Do tego typu sukienek pasują dowolne dodatki.

Zwiewna sukienka w kwiatowy wzór. To z kolei bardzo dziewczęca propozycja, która subtelnie podkreśla kobiecy seksapil. Sprawdzi się wiosenną i letnią porą, kiedy też wpisuje się w trendy sezonu. Świetnie skomponuje się z kapeluszem i modnymi okularami słonecznymi. Najlepiej będzie pasowało do niej lekkie obuwie typu sandałki.

Sukienki zdobione romantyczną koronką. Mogą być dopasowane lub bardziej zwiewne. Może ona pojawić się na rękawkach, dekoldzie lub wykańczać dół sukienki. Koronka nie jest zbyt pstrokata ani nachalna, jednak dodaje stylizacji niebanalnego charakteru i subtelnie działa na zmysły.